05300188888

Nüzhetiye Cad. No:46 Beşiktaş / İSTANBUL

©2019 by frontaldenge. Proudly created with Wix.com

Hakkımızda

Potansiyelin Ötesine

Kurucusu olduğum Frontal Denge Danışmanlık, 2016 yılından bu yana günümüzde bulunduğumuz koşullarda gittikçe artan stresin ve kaygılı durumların çözümüne destek olmanın yanı sıra; dikkat problemleri, uyku düzensizlikleri ve kronik yorgunluk gibi nedenlere bağlı sıkıntıların ortadan kaldırılmasına katkı sağlamaktadır. Daha da önemlisi bireylerin ve kurum çalışanlarının yaşam kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Ben Kimim?

Bu soruyu hala soruyorum kendime...

R. Dilara Yüksekbaş

Kurucu / Psikolog

1992 yılı Mersin doğumluyum.

2011 yılında Tarsus Amerikan Kolejinden mezun oldum ardından İstanbul'a gelerek Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans hayatıma başladım.

2013 yazında New York University'de Current Trends in Psychology alanında eğitim aldım. Lisans eğitimimden sonra, Neurofeedback Uygulayıcı Klinisyen eğitimini tamamladım. 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başladım. Yine bu süreç içerisinde Frontal Denge Danışmanlık Merkezini kurdum. Eğitim hayatım içerisinde Çapa Hastanesi, Humanite Psikiyatri Hastanesinde ve NP Beyin Hastanesinde staj yapma imkanı buldum. Yine eğitim yıllarım içerisinde ulusal platformda yayımlanmak üzere olan psiko-onkoloji alanında yapılan bir araştırmanın asistanlığı yaptım, uluslararası platformda yayımlanan kültürlerarası bir araştırmanın yazarları arasında yer alıyorum.
Mesleki ilgi alanlarım; beyin fizyolojisi, yeme tutumları, uyku düzensizlikleri, stres yönetimi, performans kaygısı, psiko-onkoloji, varoluşçu psikoloji, pozitif psikoloji.