top of page

Neler Yapıyoruz?

Bireysel Danışmanlık

Zorlu durumlar ve stres faktörleri hayatın olağan akışında vardır. 

Kişi, yaşam içerisinde yönetmekte zorlandığı bir takım zorluklar yaşayabilir.

Psikolojik bireysel danışmanlık, bu dönemlerde kişinin yaşadığı sorunlarla başa çıkabilmesi, kendini görebilmesi ve daha yakından tanıması için yolculuğuna eşlik etmeyi hedefler.

1'e 1 Atölye Çalışmaları

Yaşanan problem hakkında etkili bir çözüm üretebilmek için bilgiye ihtiyaç duyulan doğru bilgiye nereden ve nasıl ulaşacağımız konusunda sıkıntıya düşebiliyoruz. Frontal Denge "1' e 1 Atölye Çalışmaları" tam da bu noktaya bizlere istediğimizi verebilecek şekilde düzenlendi ve hizmete sunuldu. Bu çalışmalar yüz yüze veya online olarak 60 dakika süresince iletişim ve bilgi paylaşımına dayalı olarak gerçekleşiyor, bilgiyi güvenilir yoldan makalelerden edinirim diye düşünenler için makalelerin yetersiz kaldığı "karşılıklı iletişim ve kişinin ihtiyacına göre düzenlenen bilgi paylaşımı" noktalarında fark yaratıyor.

Kurumsal Danışmanlık

Şirketlerin başlıca hedeflerinin arasında büyümek, gelişmek ve buna paralel olarak kazançlarını arttırmak vardır. Şirketler amaçlarına doğru yol alırken çeşitli sorunlar yaşayabilirler.
Çalışanların psikolojik durumu, oluşturdukları departmanların iç düzeni ve yönetim kadrosunun dinamiklerini oluşturduğu genel yapı göz önünde bulundurularak sorunlara çözüm ve gelişime katkı sağlanır.

Neler Yapıyoruz?: Services
bottom of page