Neler Yapıyoruz?

DUYURU: COVID-19 Pandemisi nedeniyle çalışmalarımızı online platformlar üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Bireysel Danışmanlık

Zorlu durumlar ve stres faktörleri hayatın olağan akışında vardır. 

Kişi, yaşam içerisinde yönetmekte zorlandığı bir takım zorluklar yaşayabilir.

Psikolojik bireysel danışmanlık, bu dönemlerde kişinin yaşadığı sorunlarla başa çıkabilmesi, kendini görebilmesi ve daha yakından tanıması için yolculuğuna eşlik etmeyi hedefler.

NEUROFEEDBACK

Beynin daha iyi fonksiyonlara sahip olarak daha iyi performans göstermesini sağlayan ve etkinliğini arttırmayı amaçlayan bir yöntemdir. 
Neurofeedback uygulamaları temel olarak beyin dalgalarının optimal seviyeye ulaşmasını amaçlar. Bu yöntem, merkezi sinir sistemini de içine alan tüm sistemin çok daha iyi çalışır duruma gelmesini sağlamaktadır.
Neurofeedback uygulamaları ile amaçlanan, bireyin sağlıklı uyku durumuna, etkili dikkat ve düzenli çalışma durumuna geçmesidir. 
DUYURU: COVID-19 Pandemisi nedeniyle neurofeedback çalışmalarına ara verilmiştir.

1'e 1 Atölye Çalışmaları

Yaşanan problem hakkında etkili bir çözüm üretebilmek için bilgiye ihtiyaç duyulan doğru bilgiye nereden ve nasıl ulaşacağımız konusunda sıkıntıya düşebiliyoruz. Frontal Denge "1' e 1 Atölye Çalışmaları" tam da bu noktaya bizlere istediğimizi verebilecek şekilde düzenlendi ve hizmete sunuldu. Bu çalışmalar yüz yüze veya online olarak 60 dakika süresince iletişim ve bilgi paylaşımına dayalı olarak gerçekleşiyor, bilgiyi güvenilir yoldan makalelerden edinirim diye düşünenler için makalelerin yetersiz kaldığı "karşılıklı iletişim ve kişinin ihtiyacına göre düzenlenen bilgi paylaşımı" noktalarında fark yaratıyor.

Kurumsal Danışmanlık

Şirketlerin başlıca hedeflerinin arasında büyümek, gelişmek ve buna paralel olarak kazançlarını arttırmak vardır. Şirketler amaçlarına doğru yol alırken çeşitli sorunlar yaşayabilirler.
Çalışanların psikolojik durumu, oluşturdukları departmanların iç düzeni ve yönetim kadrosunun dinamiklerini oluşturduğu genel yapı göz önünde bulundurularak sorunlara çözüm ve gelişime katkı sağlanır.

Uygulanan Testler

Çocuk, ergen ve yetişkin bireylerin özellikle dikkat performanslarına ve zeka alanlarına yönelik ölçümler yardımıyla çözümlere ve gelişime destek sağlanır.

Hizmet

Burada Hizmet açıklamanız yer alır. Sunduğunuz hizmetin ne içerdiğini, kullanıcılara sunduğu avantajları ve diğer önemli bilgileri açıklamak için bu alanı kullanın. Söyleyecek çok şeyiniz mi var? Düzenleme panelinde "Bu öğeden bir sayfa oluştur" seçeneğini tıklayarak herhangi bir öğeyi kolayca tam sayfaya dönüştürün.